Zyrtari i VV-së flet për provat për protestë ta mbajtura në shesh

Aktuale

Zyrtari i VV-së flet për provat për protestë ta mbajtura në shesh

Nga: G.B Më: 12 maj 2020 Në ora: 18:55
Provat për protesta

Shumë qytetarë janë mbledhur sot në Sheshin Skënderbeu në Prishtinë, derisa kanë mbajtur "prova për protesta".

Në Facebook janë publikuar fotot ku ata shihen teksa mbajnë distancën dhe janë të rreshtuar, përcjell Bota sot.

Lidhur me këtë ka reaguar zyrtari i VV-së, Adnan Rrustemi, i cili ka publikuar fotot dhe ka shkruar: "Qytetarë aktivë e të përgjegjshëm. Test dhe në gatishmëri".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat