Rrahman Paçarizi lavdëron ministren Hykmete Bajrami

Aktuale

Rrahman Paçarizi lavdëron ministren Hykmete Bajrami

Nga: G.B Më: 13 maj 2020 Në ora: 15:27
Hykmete Bajrami

Profesori dhe analisti politik, Rrahman Paçarizi, ka lavdëruar ministren e arsimit, Hykmete Bajrami, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se ajo duhet marrë shembull dhe nga ajo duhet marrë leksione integriteti.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Me vjen keq kur e them "a ju kam thane". Kqyreni nje ministre dinjitoze si Hykmete Bajrami dhe merrni leksione integriteti!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat