Aeroporti i Prishtinës ka një njoftim të rëndësishëm për qytetarët - Bota Sot
Aeroporti i Prishtinës ka një njoftim të rëndësishëm për qytetarët

Aktuale

Aeroporti i Prishtinës ka një njoftim të rëndësishëm për qytetarët

Më: 22 maj 2020 Në ora: 20:43
Foto Aeroporti i Prishtines

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ njofton qytetarët për fluturime shtesë. Fluturime do të ketë në fundjavë dhe ditën e martë.

Njoftimi i plotë i Aeroportit:

23 Maj

EW 5703 Prishtinë-Dusseldorf (ora 17:10)

EUROWINGS

24 Maj

EW 5713 Prishtinë-Stuttgart (ora 09:35)

EUROWINGS

26 Maj

OS 2652 Prishtinë-Linz (ora 12:30)

AUSTRIAN AIRLINES 

Vëmendje: për fluturime në kthim ju lusim që të adresoni pyetjet tuaja në Ambasadën e Kosovës në shtetin ku ndodheni, ndërsa për ndryshime eventuale të fluturimeve si dhe për bileta kontaktoni drejtpërdrejt Kompanitë Ajrore dhe Agjensionet.

Për më tej, ju lusim që të keni mirëkuptim dhe për dokumente udhëtimi kontaktoni autoritetet relevante dhe përcillni informacionin e Ambasadave/Zyreve të Huaja në Kosovë në faqet e tyre zyrtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat