Quni uron Bajramin: Shëndet, solidaritet midis njerëzve, paqe, suksese, respekt dhe dashuri në familjet tuaja!

Aktuale

Quni uron Bajramin: Shëndet, solidaritet midis njerëzve, paqe, suksese, respekt dhe dashuri në familjet tuaja!

Më: 24 maj 2020 Në ora: 09:36
Anton Quni

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni ka shprehur urime për festën e Fitër Bajramit.

“Të gjithë pjesëtarëve të Ministrisë së Mbrojtjes dhe FSK-së, miqve dhe bashkëpunëtorëve vendor dhe ndërkombëtar të besimit islam:
Urime festa e Fitër Bajramit, me shumë shëndet, solidaritet midis njerëzve, paqe, suksese, respekt dhe dashuri në familjet tuaja”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat