Hoti: Me fat Bajrami, lutemi që sa më parë t’i kthehemi normalitetit

Aktuale

Hoti: Me fat Bajrami, lutemi që sa më parë t’i kthehemi normalitetit

Më: 24 maj 2020 Në ora: 11:19
Avdullah Hoti

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës ua ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë festën e Fitër Bajramit.

Ai është lutur që sa më parë të kalojë gjendja me pandeminë Covid-19 në mënyrë që të kthehet normaliteti.

“Në këtë kohë pandemie, kur nuk ka qenë e mundur të falet Bajrami në xhamia, lutemi që sa më parë të kalojë kjo gjendje dhe t’i kthehemi normalitetit”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat