Haxhiu uron Bajramin: Festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe - Bota Sot
Haxhiu uron Bajramin: Festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe

Aktuale

Haxhiu uron Bajramin: Festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe

Më: 24 maj 2020 Në ora: 11:45
Albulena Haxhiu

Ministrja në detyrë e Drejtësisë Albulena Haxhiu, ka uruar festën e Fitër Bajramit

Haxhiu ka shkruar në Facebook se festa këtë vit është ndryshe.

“Me fat Fitër Bajrami të gjithë qytetarëve të besimit islam. Ndonëse festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe, megjithatë uroj një ditë e vit përplot shëndet dhe të mira, për gjithë qytetarët tanë’, ka shkruar Haxhiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat