Avdyli: Sot Kosova me zero raste me Covid19, përgëzime për durimtarët që po ndihmojnë në këtë luftë - Bota Sot
Avdyli: Sot Kosova me zero raste me Covid19, përgëzime për durimtarët që po ndihmojnë në këtë luftë

Aktuale

Avdyli: Sot Kosova me zero raste me Covid19, përgëzime për durimtarët që po ndihmojnë në këtë luftë

Nga: A.SH Më: 24 maj 2020 Në ora: 20:55
Haxhi Avdyli

Sot në Kosovë nuk ka asnjë të infektuar me koronavirus.

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, për këtë lajm të mirë ka përgëzuar durimatrët dhe luftëtarët që po ndihmojnë në këtë luftë.

“Lajmi më i mirë për Kosovën që nga 13 marsi. Sot Kosova me ZERO raste me Covid19. Na priftë e mbara. Pergezime për durimtarët dhe luftëtarët qé po ndihmojnë në këtë luftë...👏🏼👏🏼 vazhdojmë deri në fitoren përfundimtare duke respektuar rekomandimet e ekspertëve”, ka shkruar Avdyli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat