Veseli uron Fitër Bajramin bashkë me prindërit dhe familjen e tij

Aktuale

Veseli uron Fitër Bajramin bashkë me prindërit dhe familjen e tij

Më: 24 maj 2020 Në ora: 22:04
Kadri Veseli me prindërit

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka postuar sonte një fotografi në faqen e tij në Facebook bashkë me prindërit, bashkëshorten e tij, Violeta dhe katër fëmijët e tij.

“Uroj që edhe ju jeni duke e kaluar festën e Bajramit të Madh në ngrohtësinë e familjes suaj. Urimet më të përzemërta nga familja Veseli!”, ka shkruar Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat