Pas një “ftohje”, vjen përshëndetja e ngrohtë e Kurtit me Ahmetin - Bota Sot
Pas një “ftohje”, vjen përshëndetja e ngrohtë e Kurtit me Ahmetin

Aktuale

Pas një “ftohje”, vjen përshëndetja e ngrohtë e Kurtit me Ahmetin

Më: 28 maj 2020 Në ora: 11:14
Albin Kurti, Shpend Ahmeti

Ishin dikur dy njerëzit më të votuar dhe të pëlqyer në Lëvizjes Vetëvendosje. Ndonëse Albin Kurti vazhdon të mbetet i tillë, Shpend Ahmeti tashmë ka kohë që ka ndarë rrugët me partin e Kurtit.

Takimi i sotëm në mes të kryeministrit në detyrë dhe kryetarit të komunës së Prishtinës, zgjoj interesim të madh tek mediet dhe qytetarët. Kishte kaluar kohë e gjatë pa u parë e kjo dhe arsyeton këtë interesim.

Mirëpo pas deklarimeve , erdhi edhe momenti i përshëndetjes. Kurti e Ahmeti u përshëndetën siç po ndodh rëndom tani kur e mbarë bota vazhdon të përballet me pandeminë Covid-19.

Image
Albin Kurti, Shpend Ahmeti
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat