A i ka mbetur borxh ndonjë politikan Behgjet Pacollit? – tregon vetë biznesmeni - Bota Sot
A i ka mbetur borxh ndonjë politikan Behgjet Pacollit? – tregon vetë biznesmeni

Aktuale

A i ka mbetur borxh ndonjë politikan Behgjet Pacollit? – tregon vetë biznesmeni

Më: 29 maj 2020 Në ora: 21:22
Behgjet Pacolli

Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, është pyetur edhe nëse ndonjë nga politikanët e vendit tonë i ka mbetur borgj atij financiarisht.

Ai është përgjigjur se asnjë nga akterët e skenës politike, nuk i ka mbetur borxh atij.

Pacolli ka thënë se kur bën diçka për dikë, nuk synon asnjëherë që ta fusë atë person në obligime ndaj meje.

Por për kryetarin e AKR-së, është e paqartë se si dikush nuk është mirënjohës ndaj teje kur i ndihmon dhe kontribuon diçka për të, prandaj rekomandimi i tij për të gjithë është që të jesh mirënjohës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat