Abazi: Është akt patriotik të mos votohet qeveria e Thaçit dhe Listës Serbe - Bota Sot
Abazi: Është akt patriotik të mos votohet qeveria e Thaçit dhe Listës Serbe

Aktuale

Abazi: Është akt patriotik të mos votohet qeveria e Thaçit dhe Listës Serbe

Nga: G.B Më: 3 qershor 2020 Në ora: 11:10
Haki Abazi

Sot pritet të votohet Qeveria Hoti.

E zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka thënë se nuk duhet të votohet ajo, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se është akt patriotik të mos votohet qeveria e Thaçit dhe Listës Serbe.

Postimi i plotë:

Është akt patriotik të mos votohet qeveria e Thaçit dhe Listës Serbe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat