​Ministri i Shëndetësisë viziton pikën kufitare me Shqipërinë (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
​Ministri i Shëndetësisë viziton pikën kufitare me Shqipërinë (Drejtpërdrejt)

Aktuale

​Ministri i Shëndetësisë viziton pikën kufitare me Shqipërinë (Drejtpërdrejt)

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 08:49

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, drejtori i IKSHPK-së, Naser Ramadani, ushtruesja e detyrës së kryeinspektores shëndetësore Nora Krasniqi dhe kryeinspektori i AUVK, Ibrahim Tërshnajku vizitojnë pikën kufitare me Shqipërinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat