​LDK në Mitrovicë arrin koalicion me këto dy parti

Aktuale

​LDK në Mitrovicë arrin koalicion me këto dy parti

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 20:34
LDK

Nesër në Mitrovicë bëhet nënshkrimi i marrëveshjeve të koalicionit në mes të LDK-AKR dhe LDK-PD.

Nënshkrimi i marrëveshjeve bëhet në selinë e LDK-së Dega në Mitrovicë, në ora 12:00, thuhet në njoftimin e Degës së LDK-së në Mitrovicë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat