Ministri Abrashi priti në takim drejtorin e BERZH-it

Aktuale

Ministri Abrashi priti në takim drejtorin e BERZH-it

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 16:33
Foto nga takimi

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka pritur në takim drejtorin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, Neil Taylor.

Në këtë takim njoftues, Abrashi dhe Taylor diskutuan për mbarëvajtjen e projekteve infrastrukturore të financuara nga BERZH.

Ministri Abrashi e informoi për projektet me prioritet në mandatin e tij dhe shprehu gatishmërinë për bashkëpunim të mëtutjeshëm me BERZH, me qëllim të realizimit të punëve të mira për Kosovën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat