Ja pse llogaritë e Thaçit dolën të gabuara

Aktuale

Ja pse llogaritë e Thaçit dolën të gabuara

Nga: A.M. Më: 24 qershor 2020 Në ora: 16:52
Hashim Thaçi

Pasi Gjykata Speciale ka ngritur aktakuzë ndaj presidentit të Kosovës Hashim Thaçit dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, ka reaguar Andi Bushati.

Bushati në një postim në Facebook, ka shkruar se  vendimit të Hagës i vjen era politike.

Postimi i plotë:

Qe vendimi i Hages kunder Thaçit, tre dite para takimit te Uashingtonit vjen era politike, kjo eshte nje e vertete uleritese. Por, qe llogarite e tij per te shpetuar nga specialia, duke u hequr si Trampist dhe duke u tallur me BE dolen te gabuara edhe kjo nuk ka vend per koment

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat