Andi Bushati tregon arsyen pse Hoti nuk mund të shkojë në takimin në Washington   - Bota Sot
Andi Bushati tregon arsyen pse Hoti nuk mund të shkojë në takimin në Washington  

Aktuale

Andi Bushati tregon arsyen pse Hoti nuk mund të shkojë në takimin në Washington  

Nga: G.B Më: 25 qershor 2020 Në ora: 09:38
Andi Bushati

Analisti nga Shqipëria, Andi Bushati, ka reaguar pas anulimit të vizitës së kryeministrit Avdullah Hoti në Washington.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se për një moment mendoi që nuk ishte KOTI, por u zhgënjye shpejt, përcjell Bota sot.

Bushati ka thënë se Hoti nuk mund të shkon në takimin që po e fton Grenell, pasi mungon i zoti që ai do i mbante çantën dhe nuk e di se çfarë kishte brenda saj.

Postimi i tij i plotë:

Per nje moment kujtova se nuk ishte KOTI. Por shpejt u zhgenjeva. Grenell i thoshte hajde, por nuk mund te shkonte dot ne takim ai qe do mbante çanten, kur do mungonte i zoti qe dinte se fare kishte brenda saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat