Këshilltari i Vjosa Osmanit reagon pas lajmit që kjo e fundit po kërkon mbrojtje personale nga KFOR-i, ja si qëndron e vërteta - Bota Sot
Këshilltari i Vjosa Osmanit reagon pas lajmit që kjo e fundit po kërkon mbrojtje personale nga KFOR-i, ja si qëndron e vërteta

Aktuale

Këshilltari i Vjosa Osmanit reagon pas lajmit që kjo e fundit po kërkon mbrojtje personale nga KFOR-i, ja si qëndron e vërteta

Nga: M.H Më: 29 qershor 2020 Në ora: 13:32
Vjosa Osmani

Orë më parë u bë publike një lajm në njërin ndër portalet që Osmani është duke kërkuar mbrojtje personale nga KFOR-i.

Në lidhje me këtë lajm këshilltari i Osamnit, Artan Murati, u shpreh që është i pavërtetë gjithashtu edhe takimi i saj me ambasadat e QUINT-it është i pavërtetë, transmeton “Bota sot”.

Postimi i plotë

Lajmi i publikuar sot në portalin Periskopi, Metro dhe të ngjajshme se kinse Kryetarja e Kuvendit ka kërkuar mbrojtje personale nga KFOR-i, është i pavërtetë.

Po ashtu edhe citimi kinse nga takimi i saj me ambasadat e QUINT-it, është i pavërtetë.

Ndaj,​ komplet lajmi është i pavërtetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat