Rama në darkë të gjatë me liderët e Kosovës - Bota Sot
Rama në darkë të gjatë me liderët e Kosovës

Aktuale

Rama në darkë të gjatë me liderët e Kosovës

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 23:53
Edi Rama

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka qenë sonte pjesë e një darke të shtruar nga Presidenti i vendit Hashim Thaçi bashkë me përfaqësues të tjerë të politikës se Kosovës

Lideri shqiptar bashkë me ata nga Kosova, darkuan në një nga restorantet në qendër të Prishtinës.

Por me të përfunduar ky takim dhe diskutim joformal i tyre, asnjë nga pjesëmarrësit nuk është deklaruar për media.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat