Veliaj ia dhuron Hotit “Çelësin e qytetit të Tiranës” - Bota Sot
Veliaj ia dhuron Hotit “Çelësin e qytetit të Tiranës”

Aktuale

Veliaj ia dhuron Hotit “Çelësin e qytetit të Tiranës”

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 15:14
Avdullah Hoti dhe Erion Veliaj

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, gjatë vizitës zyrtare në Tiranë takoi edhe kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Veliaj ia dhuroi “Çelësin e qytetit të Tiranës” kryeministrit Hoti.

I pari i Qeverisë gjatë së premtes ka zhvilluar një sërë aktivitetesh në qytetin e Tiranës me liderët politik të Shqipërisë, me ftese të homologut të tij, Edi Rama.

Pas këtij takimi, Hoti në fund do të takohet edhe me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat