Humb betejën me COVID-19, vdes një 38 vjeçar në QKUK - Bota Sot
Humb betejën me COVID-19, vdes një 38 vjeçar në QKUK

Aktuale

Humb betejën me COVID-19, vdes një 38 vjeçar në QKUK

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 16:29
Foto ilustrim

Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç vdekur. Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai i tij ishte i infektuar me virusin COVID-19 dhe kishte rrëfyer momentet e dërgimit të vëllait të tij në urgjencë.

Megjithatë ende nuk dihet nëse vëllai i Shahës ka ndërruar jetë shkak u virusit COVID-19.

“Vellau im, Flamur Shasha, 38 vjeç, ndroj jete.Per shkak rrethanave lus per mirekuptim familjen dhe miqt. Varrimi do jete privat”, ka shkruar Shasha.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat