Valon Prestreshi shërohet nga Covid-19 - Bota Sot
Valon Prestreshi shërohet nga Covid-19

Aktuale

Valon Prestreshi shërohet nga Covid-19

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 17:11
Valon Prestreshi

Valon Prestreshi, kryetar i Autoritetit Kosovar i Konkurrencës, sot është shëruar nga virusi Covid-19.

Ai këtë lajm e bëri të ditur në rrjetin social Facebook.

“Të dashur familjar dhe miq,

Sot, pas testimit të tretë për Covid 19, kam dalur Negativ.

Nga e hëna, Autoriteti i Konkurrencës zgjohet nga gjumi”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat