Gani Kocit nuk i bëhet vonë, publikon video duke ia kushtuar “hasmëve” të tij - Bota Sot
Gani Kocit nuk i bëhet vonë, publikon video duke ia kushtuar “hasmëve” të tij

Aktuale

Gani Kocit nuk i bëhet vonë, publikon video duke ia kushtuar “hasmëve” të tij

Nga: M.H Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:05
Gani Koci

Ditë më parë Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut ka dënuar gjuhën e ish-zëvendësministrit të Ekonomisë nga PDK-ja, Gani Koci, ndaj disa politikanëve, gazetarëve dhe pjesëtarëve të shoqërisë civile duke e cilësuar si fyese.

I njejti pas këtij dënimi ndaj të cilit policia ka fillaur hetimet, para pak çastesh ka publikuar një video në të cilën shihet në një veturë duke kënduar së bashku me familje të tij, transmeoton “Bota sot”.

Në videon e postuar mbishkrimi është “Për inatë të hasmëve!”, duke mos munguar brohëritjet nga vet ai dhe atyre në veturë.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat