“LDK janë më tepër të preokupuar me fatin e Thaçit, se sa me qeverisjen dhe menaxhimin e pasojave për qytetarët nga Covid” - Bota Sot
“LDK janë më tepër të preokupuar me fatin e Thaçit, se sa me qeverisjen dhe menaxhimin e pasojave për qytetarët nga Covid”

Aktuale

“LDK janë më tepër të preokupuar me fatin e Thaçit, se sa me qeverisjen dhe menaxhimin e pasojave për qytetarët nga Covid”

Nga: A.SH Më: 5 korrik 2020 Në ora: 00:38
Qeveria e Kosovës

Sot në vendin tonë fatkeqësisht kanë vdekur 8 qytetarë nga koronavirusi.

Instituti njoftoi edhe për 178 raste me koronavirus në Kosovë.

Analisti Blerim Vela, përmes Facebook, ka kritukar qeverinë duke thënë se më shumë janë të preokupuar me fatin e Thaçit se sa për meanxhimin e situatës me COVID-19.

Ai këtë e quan paaftësi dhe papërgjegjshmëri monumentale.

Postimi në Facebook:

LDK isemustafa dhe Thaci bene cdo gje qe te marrin pushtetin ne kohe pandemie me ndihmen e klienteles mediatike, biznesore dhe politike. Tani jane me teper te preokupuar me fatin e Thacit ne raport me Gjykaten Speciale se sa me qeverisjen dhe menaxhimin e pasojave per qytetaret nga Covid-19! Paaftesi dhe papergjegjshmeri monumentale...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat