Zbulohet ku dhe me kë u takua mbrëmë Haki Abazi - Bota Sot
Zbulohet ku dhe me kë u takua mbrëmë Haki Abazi

Aktuale

Zbulohet ku dhe me kë u takua mbrëmë Haki Abazi

Nga: A.M. Më: 5 korrik 2020 Në ora: 08:57
Haki Abazi

Ish zëvendëskryeministri i Kosovës në Qeverinë Kurti, Haki Abazi ka qëndruar mbrëmë në Strugë së bashku me zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimin.

Në foton që e ka publikuar Abazi krah tij shihet kryetari i Aleancës Shqiptarët, Ziadin Sela.

Ai ka shkruar në Facebook, se ishin në Strugë në përkrahje të ndryshimit në Maqedoninë e Veriut

Postimi i plotë:

Mbrëmë, bashkë me Arbër Zaimin ishim në Strugë në përkrahje të ndryshimit në Maqedoninë e Veriut.

Image
Haki Abazi, Ziadin Sela
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat