Publikohen fotografitë: Thaçi dhe Pacolli bëhen bashkë në Shqipëri, ja me kë u takuan - Bota Sot
Publikohen fotografitë: Thaçi dhe Pacolli bëhen bashkë në Shqipëri, ja me kë u takuan

Aktuale

Publikohen fotografitë: Thaçi dhe Pacolli bëhen bashkë në Shqipëri, ja me kë u takuan

Nga: A.M. Më: 9 korrik 2020 Në ora: 17:32
Behgjet Pacolli, Hashim Thaçi

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka pritur sot presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin dhe kreun e AKR-së, Behgjet Pacollin.

Ai në postimin e tij në Facebook, ka publikuar disa fotografi me Thaçin dhe Pacollin.

Postimi i plotë:

Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet.

Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese.

Image
Foto e publikuar nga Meta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat