Ish-ministrja e Qeverisë Kurti shënon gol me këmbë zbathur

Aktuale

Ish-ministrja e Qeverisë Kurti shënon gol me këmbë zbathur

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 20:03
Pamje e shkeputur nga video

Komuna e Prizrenit ka rregulluar fushën e KF Liria, ndërsa drejt portës kanë gjuajtur edhe kryetari Mytaher Haskuka dhe ish-ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi.

Ish-ministrja shënoi gol me këmbë zbathur.

Ndërsa, kryetari Haskuka ia huqi penalltisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat