​Gucati: Çdoherë do të jemi të gatshëm për vendin tonë - Bota Sot
​Gucati: Çdoherë do të jemi të gatshëm për vendin tonë

Aktuale

​Gucati: Çdoherë do të jemi të gatshëm për vendin tonë

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 21:58
Hysni Gucati

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati ka thënë se veteranët edhe sot e dëshmuan se janë gjithmonë në mbrojte të vlerave të luftës të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Çdoherë do të jemi të gatshëm për vendin tonë Kosovën, krenar me luftën e drejtë dhe të pastër të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat