Ja çfarë i ndodhi mjekut që e operoi presidentin Thaçi? - Bota Sot
Ja çfarë i ndodhi mjekut që e operoi presidentin Thaçi?

Aktuale

Ja çfarë i ndodhi mjekut që e operoi presidentin Thaçi?

Nga: D.B. Më: 10 korrik 2020 Në ora: 15:24
Thaçi

Urologu Bashkim Gllareva ka njoftuar se është infektuar me koronavirus. Ai para disa muajsh e kishte trajtuar Presidentin Hashim Thaçi, me një intervenim duke ia hequr një gurë nga veshka.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Gllareva ka thënë se me shëndet është relativisht mirë dhe nuk ka ndonjë shqetësim të madh.

Postimi i plotë:

“Lutem që askujt nuk ja kam transmetuar, gjithë ashtu shfrytëzoj rastin të ju lusë, percjellni simptomet, kjo vlen për kontaktet e ditëve të fundit me mua. Vazhdimisht kam qenë i mbrojtur dhe duke respektuar masat, megjithatë kujdes!”, ka shkruar urologu Gllareva.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat