Valon Prestreshi e quan ‘gjeni’ Isa Mustafën - i uron shërim të shpejtë - Bota Sot
Valon Prestreshi e quan ‘gjeni’ Isa Mustafën - i uron shërim të shpejtë

Aktuale

Valon Prestreshi e quan ‘gjeni’ Isa Mustafën - i uron shërim të shpejtë

Nga: N. H Më: 10 korrik 2020 Në ora: 17:47
Isa Mustafa

Kryetari i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës, Valon Prestreshi i ka uruar shërim të shpejtë Isa Mustafës.

Ai këtë e ka bërë përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook.

Prestreshi e ka quajtur “gjeni” kryetarin e LDK-së.

“Gjeni, paq shërim të shpejtë dhe zoti të ruajt!”, shkruan ai.

Ja shkrimi i plotë:

Kryetar nuk mund të të them sepse e ke berë ketë titull të duket minor, akademik jo, sepse ke shkuar akoma më lartë andaj

Gjeni, paq shërim të shpejtë dhe zoti të ruajt!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat