Gashi: Isa Mustafa gjithmonë e fiton luftën - Bota Sot
Gashi: Isa Mustafa gjithmonë e fiton luftën

Aktuale

Gashi: Isa Mustafa gjithmonë e fiton luftën

Nga: E.B Më: 10 korrik 2020 Në ora: 17:55
Arben Gashi

Kryetari i  Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se është infektuar nga virusi korona.


Rreth këtij postimi ka pasur shumë reagime, ku shume qytetarë përmes komenteve kanë dëshiruar edhe vdekjen e Mustafës, shkruan "Bota Sot".


Ndërsa, Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, përmes një fjalie ka thënë se Isa Mustafa është i heshtur dhe i qetë por gjithmonë e fiton luftën.


Postimi i Gashit:


Isa Mustafa është i heshtur dhe i qetë, por luften e fiton gjithmonë!


#meKryetarin
#SolidaritetNjerëzor

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat