Edhe presidenti Thaçi i uron shërim Isa Mustafës  - Bota Sot
Edhe presidenti Thaçi i uron shërim Isa Mustafës 

Aktuale

Edhe presidenti Thaçi i uron shërim Isa Mustafës 

Nga: E.B Më: 10 korrik 2020 Në ora: 22:01
Hashim Thaci

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryetarit të LDK-së Isa Mustafa nga infektimi me virusin korona.


Presidenti ka shkruar se nën kujdesin personal dhe mjekësorë, Mustafa do të tejkalojë këtë sfidë, shkruan "Bota Sot".


Postimi i plotë:


Kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ish kryeministrit Isa Mustafa i uroj shërim të shpejtë me rastin e daljes pozitiv me virusin Covid-19. Besoj që nën kujdesin personal dhe mjekësor z. Isa Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi këtë sfidë. HTH
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat