Musliu: Mbylle gojën Fitore Pacolli, mbylle gojën kur unë flas

Aktuale

Musliu: Mbylle gojën Fitore Pacolli, mbylle gojën kur unë flas

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 22:39
Ganimete Musliu

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu është përplasur ashpër me deputeten e Vetëvendosjes Fitore Pacolli, pasi ajo, sipas deputetes Musliu, nuk e lejonte të fliste.

“Shumë patetike dhe shumë i rëndë ky debat i kontaminuar. Fitore mbylle gojën kur flas unë.  Edhe një herë po tham mbylle gojën Fitore kur unë flas.

Kur flas unë, kur e kërkoj fjalën, le t’më dëgjon, nuk është ajo që ma përcakton fjalën”, ka thënë Musliu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat