“Njëherë e përjashtojnë tash donë edhe me e rrehë Vjosa Osmanin”, vjen reagimi i ashpër i Imer Mushkolajt - Bota Sot
“Njëherë e përjashtojnë tash donë edhe me e rrehë Vjosa Osmanin”, vjen reagimi i ashpër i Imer Mushkolajt

Aktuale

“Njëherë e përjashtojnë tash donë edhe me e rrehë Vjosa Osmanin”, vjen reagimi i ashpër i Imer Mushkolajt

Nga: N. H Më: 10 korrik 2020 Në ora: 22:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj i është vërsulur kryetares së Kuvendit,

Vjosa Osmanit, derisa ajo po drejtonte seancën e Kuvendit.

“Ndërpritet seanca për shkak te paedukatës së disa deputetëve”, ka deklaruar Vjosa Osmani.

E, lidhur me këtë ka reaguar, analisti dhe njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj.

Ai thotë se parti e Isa Musfatës njëherë e përjashtuan Vjosa Osmanin, ndërsa tash po donë edhe ta rrehin.

“Njëherë e përjashtojnë prej partisë, tash donë edhe me e rrehë. Bravo "institucionalista"!”, shkruan ai në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat