Ky është deputeti i LDK-së që iu vërsul Vjosa Osmanit - Bota Sot
Ky është deputeti i LDK-së që iu vërsul Vjosa Osmanit

Aktuale

Ky është deputeti i LDK-së që iu vërsul Vjosa Osmanit

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 22:59
Vjosa Osmani

Deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj i është vërsulur kryetares së kuvendit, Vjosa Osmanit.

Akoma nuk dihen arsyet, por ai shkoi tek foltorja e më pas tek ulësja e Osmanit.

Kryetarja reagoi menjëherë dhe mbylli seancën.

“Nderpitet seanca per shkak te paedukates se nje deputeti”, ka deklaraur Vjosa Osmani.

Ndryshe, Xhavit Ukaj ka hyrë së fundmi në Kuvend pasi disa deputetë u bën ministra.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat