Situatë e jashtëzakonshme në Kosovë? Kryetarët e komunave nesër e thonë fjalën e tyre - Bota Sot
Situatë e jashtëzakonshme në Kosovë? Kryetarët e komunave nesër e thonë fjalën e tyre

Aktuale

Situatë e jashtëzakonshme në Kosovë? Kryetarët e komunave nesër e thonë fjalën e tyre

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 00:39
Qeveria e Kosovës

Nesër nga ora 09:00 Asociacioni i Komunave të Kosovës do të mbajë takim virtual mes kryetarëve të komunave dhe kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti.

Në këtë takim do të diskutohet situata me pandeminë Covid-19 që po mbizotëron në Kosovë.

Medua mëson se krerët e komunave do ta thonë fjalën e tyre rreth mundësisë për shpalljen e Gjendjes së Jashtëzakonshme në vend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat