Rritja e frikshme e numrave me koronavirus në Kosovës, burri i Albulena Haxhiut e zbulon se i kujt është ky skenar - Bota Sot
Rritja e frikshme e numrave me koronavirus në Kosovës, burri i Albulena Haxhiut e zbulon se i kujt është ky skenar

Aktuale

Rritja e frikshme e numrave me koronavirus në Kosovës, burri i Albulena Haxhiut e zbulon se i kujt është ky skenar

Nga: N. H Më: 11 korrik 2020 Në ora: 15:32
Albulena Haxhiu dhe Alban Krasniqi

Vetëm në 24 orët e fundit në Kosovë u regjistruan 205 raste të reja të infektuarish me Corona duke e ngritur numrin në gjithsej 4512.

E, lidhur me këtë ka reaguar edhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqi, që është edhe burri i ish-ministres, Albulena Haxhiu.

Ai përmes një shkrimi të shkurtër në Facebook, ka parashikuar se ky mund të jetë një skenar i qeverisë aktuale.

Sipas tij, kjo mund të jetë një luftë për mbijetesë për Qeverinë Hoti.

Ja shkrimi i tij:

Duke parë luftën e tyre për mbijetesë politike nuk është çudi skenari qeveritar për rritje të numrit të infektuarve me COVID-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat