Behgjet Pacolli: Shumë familje në Kosovë po humbasin më të dashurit e tyre - Bota Sot
Behgjet Pacolli: Shumë familje në Kosovë po humbasin më të dashurit e tyre

Aktuale

Behgjet Pacolli: Shumë familje në Kosovë po humbasin më të dashurit e tyre

Nga: E.B Më: 11 korrik 2020 Në ora: 15:48
Behgjet Pacolli

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka shprehur ngushëllime gazetarit, Berat Buzhalës, për humbjen e babit të tij.

Ai ka shkruar se shumë famije në Kosovë po humbasin më të dashurit e tyre, dhe se apelon për dicilinë, shkruan “Bota Sot”.

Postimi i plotë:

Shumë familje në Kosovë po humbasin më të dashurit e tyre. Me të vërtetë dhemb të shoh. Sot, miku im dhe gazetari i njohur, Berat Buzhala, humbi babanë e tij, në moshën 72 vjeçare. I shprehi ngushëllimet e mia më të sinqerta për Bashorin, dhe uroj jetë të gjatë për anëtarët e tjerë të familjes. Është e rëndësishme të kuptohet që virusi është ende midis nesh, dhe të vazhdojë diciplina, distanca dhe higjiena. Lutem për ditë më të mira!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat