Fotografia e fundit e Albin Kurtit, ja si kapet në aeroport - Bota Sot
Fotografia e fundit e Albin Kurtit, ja si kapet në aeroport

Aktuale

Fotografia e fundit e Albin Kurtit, ja si kapet në aeroport

Nga: A.Zh Më: 11 korrik 2020 Në ora: 22:32
Albin Kurti

Ish-kryeministri i Kosovës Albin Kurti, duket se po i respekton rregullat kundër Koronavirusit.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, ai shihet në aeroport, duke bartur maskë dhe duke respektuar distancën sociale, përcjell Bota sot.

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, jo rrallë është komentuar për jetën modeste që bën dhe këtë e dëshmon edhe kjo fotografi. Pa roje e pa shumë njerëz afër, Kurti jep shembullin e një politikani./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat