Rashiti kujton kohën kur ishte në Bruksel me Hotin e Selmanaj: Tani do të duhet të marrin vendime të mëdha - Bota Sot
Rashiti kujton kohën kur ishte në Bruksel me Hotin e Selmanaj: Tani do të duhet të marrin vendime të mëdha

Aktuale

Rashiti kujton kohën kur ishte në Bruksel me Hotin e Selmanaj: Tani do të duhet të marrin vendime të mëdha

Nga: E.R Më: 12 korrik 2020 Në ora: 09:43
Naim Rashiti Avdullah Hoti Driton Selmanaj

Analisti, Naim Rashiti, ka kujtuar kohën kur ishte në Bruksel, me Kryeministrin Avdullah Hoti, zëvendëskryeministri Driton Selmanaj dhe ministri i Infrastrukturës Lumir Abdixhiku.

’’Duke diskutuar zhvillimet e dialogun e Brukselit. Tani pa debat, Avdullahu e Dritoni do te duhet te marrin vendime te mëdha’’, ka shkruar Rashiti në Facebook, transmeton ’’Bota sot’’.

Postimi i plotë në Facebook

Duke diskutuar zhvillimet e dialogun e Brukselit. Tani pa debat, Avdullahu e Dritoni do te duhet te marrin vendime te medha.....

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat