Hoti në konferencë, pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme - Bota Sot
Hoti në konferencë, pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme

Aktuale

Hoti në konferencë, pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 10:37
Avdullah Hoti

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti sot do të mbajë konferencë për medie, ku pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme.

Lajmi u bë i ditur përmes një njoftimi nga Zyra e Kryeministrit.

Konferenca do të fillojë nga ora 16:00, dhe të do mbahet në oborrin e Qeverisë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat