Presidenti Thaçi nesër do të shkojë në Hagë, ja si e mbështet deputetja e PDK-së - Bota Sot
Presidenti Thaçi nesër do të shkojë në Hagë, ja si e mbështet deputetja e PDK-së

Aktuale

Presidenti Thaçi nesër do të shkojë në Hagë, ja si e mbështet deputetja e PDK-së

Nga: E.R Më: 12 korrik 2020 Në ora: 11:43
Hashim Thaçi

Ditën e hënë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, do të shkojë në Hagë për intervistë nga Prokuroria Speciale në Hagë.

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, po tregon mbështetjen e saj për Thaçin duke postuar një foto të tij dhe duke e quajtur se ai është Presidenti i Kosovës.

‘’Kosova e ka Presidentin’’, ka shkruar Musliu në Facebook, transmeton ‘’Bota sot’’.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat