Para nisjes për Hagë, këshilltari i Pacollit i ka disa fjalë për Thaçin - Bota Sot
Para nisjes për Hagë, këshilltari i Pacollit i ka disa fjalë për Thaçin

Aktuale

Para nisjes për Hagë, këshilltari i Pacollit i ka disa fjalë për Thaçin

Nga: A.Zh Më: 12 korrik 2020 Në ora: 11:48
Naim Murseli dhe Hashim Thaçi

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, do të udhëtojë të hënën për në Hagë, ku pritet të intervistohet nga Gjykata Speciale.

Para nisjes së tij, Naim Murseli, këshilltar i kreut të AKR-së Behgjet Pacollit, i ka uruar atij sukses dhe kthim në vendlindje.

Murseli ka theksuar se dihet botërisht se kush ishte agresori i vërtetë, përcjell Bota sot.

“Presidentit Thaçi i uroj sukses në Hagë dhe kthim sa më të shpejtë në vendlindje. Agresori i vërtetë dihet botërisht kush ishte!”, ka shkruar Naim Murseli në një postim në Facebook./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat