Asistentja e Vjosa Osmanit e gjen një telefon në parkun e Gërmisë, veprimi i saj befason të gjithë - Bota Sot
Asistentja e Vjosa Osmanit e gjen një telefon në parkun e Gërmisë, veprimi i saj befason të gjithë

Aktuale

Asistentja e Vjosa Osmanit e gjen një telefon në parkun e Gërmisë, veprimi i saj befason të gjithë

Nga: N. H Më: 12 korrik 2020 Në ora: 18:22
Egnesa Vitia dhe Vjosa Osmani

Asistentja e Vjosa Osmanit, Egnesa Vitia, përmes një shkrimi në Facebook, ka njoftuar se ka gjetur një telefon (Iphone XS) në parkun e Gërmisë në Prishtinë.

Ajo menjëherë me të gjetur këtë telefon, ka bërë një shkrim ku ka lutur që të shpërndahet postimi në mënyrë që të gjendet pronari.

“Një Iphone XS sapo e gjeta në Gërmi. Ju lutem share po patet mundësi, t’ia kthejmë pronarit. ”, ka shkruar ajo.

Nuk ka shkuar shumë kohë, dhe Vitia njofton se ka gjetur pronaren e telefonit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat