Selimi:Mirënjohës për jetë kontributit dhe sakrificës së luftëtarëve të lirisë për çlirimin e Kosovës - Bota Sot
Selimi:Mirënjohës për jetë kontributit dhe sakrificës së luftëtarëve të lirisë për çlirimin e Kosovës

Aktuale

Selimi:Mirënjohës për jetë kontributit dhe sakrificës së luftëtarëve të lirisë për çlirimin e Kosovës

Nga: B.F Më: 13 korrik 2020 Në ora: 13:14
Selim Selimi

Ministri i drejtësisë Selim Selimi përmes një postimi të tij në “Facebook” ka shkruar se lufta e e UÇK-së  do të dëshmojë pastërtinë e saj transmeton “Bota sot”.

Sipas tij Presidenti Thaçi sot e ka një sfidë ta mbrojë luftën e drejtë të popullit shqiptarë të Kosovës për liri.

“Mirënjohës për jetë kontributit dhe sakrificës së luftëtarëve të lirisë për çlirimin e Kosovës”,ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Edhe këtë herë, si çdo herë tjetër, lufta e UÇK-së do të dëshmojë pastërtinë e saj. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi e ka sot një sfidë para vetës: ta mbrojë luftën e drejtë të popullit shqiptar të Kosovës për liri, përballë së cilës padyshim se do të del faqebardhë. Mirënjohës për jetë kontributit dhe sakrificës së luftëtarëve të lirisë për çlirimin e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat