Djali i heroit Shkëlzen Haradinaj uron Kurban Bajramin - Bota Sot
Djali i heroit Shkëlzen Haradinaj uron Kurban Bajramin

Aktuale

Djali i heroit Shkëlzen Haradinaj uron Kurban Bajramin

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 11:24
Luan Haradinaj dhe nëna e tij

Festën e Kurban Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë ua ka uruar edhe, Luan Haradinaj, djali i heroit Shkelzën Haradinaj.

Luani ka bërë thirrje që shqiptarët të qëndrojnë të bashkuar në harmoni e me dashuri mes vete.

“Të gjithë besimtarët myslimanë, i uroj për Kurban Bajramin, festë të sakrificës e solidaritetit.

Të qëndrojmë të bashkuar, në harmoni e dashuri mes vete”,  ka shkruar Luani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat