Thaçi ngushëllon Ramën për humbjen e nënës - Bota Sot
Thaçi ngushëllon Ramën për humbjen e nënës

Aktuale

Thaçi ngushëllon Ramën për humbjen e nënës

Nga: E.B Më: 1 gusht 2020 Në ora: 10:31
Aneta Rama

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën Aneta Rama.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë kryeministri, përmes një mesazhi rrëqethës në ‘Facebook’, ku shkruan se ajo ishte drita dhe guri këndor i shtëpisë.

Rreth këtij lajmi ka shkruar edhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili e ka ngushëlluar kryeministrin Rama për humbjen e nënnës, shkruan “Bota Sot”.

Postimi i plotë:

I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes. HTH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat