Lajm i hidhur: Kryetarit të Rahovecit i vdes vëllai nga COVID-19 - Bota Sot
Lajm i hidhur: Kryetarit të Rahovecit i vdes vëllai nga COVID-19

Aktuale

Lajm i hidhur: Kryetarit të Rahovecit i vdes vëllai nga COVID-19

Nga: N.Sh Më: 1 gusht 2020 Në ora: 14:20
Smajl Latifi

Edhe një lajm i hidhur në Kosovë përshkak të pandemisë me koronavirus.

Vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit ka ndërruar jetë përshkak të COVID-19.

Këtë lajmë e ka konfirmuar Muharrem Nitaj nga AAK-ja.

Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska ndërru jete vëllai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19.

Jam pjesë e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre!

Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqve, ngushëllime!”, shkruan Nitaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat