Asambleisti, Lirim Gashi aderon në AAK - Bota Sot
Asambleisti, Lirim Gashi aderon në AAK

Aktuale

Asambleisti, Lirim Gashi aderon në AAK

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 14:57
Zenun Elezaj, Lirim Gashi

Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj ka njoftuar se anëtari i Kuvendit të Komunës, Lirim Gashi i është bashkuar AAK-së.

Gashi është historian me profesion dhe me herët ka qenë pjesë e AKR-së.

Njoftimi i plotë:

ASAMBLEISTI LIRIM GASHI ADERON NË AAK

Anëtari i Kuvendit të Komunës, Lirim Gashi, i është bashkuar familjes politike të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Gashi, që është historian me profesion dhe më herët ka qenë pjesë e AKR-së, në seancën e fundit të kuvendit edhe zyrtarisht i është bashkuar grupit kuvendar të AAK-së.
Lirim, mirë se vjen në Aleancë, na priftë e mbara!

ASAMBLEISTI LIRIM GASHI ADERON NË AAK Anëtari i Kuvendit të Komunës, Lirim Gashi, i është bashkuar familjes...

Posted by Prof. Dr. Zenun Elezaj on Saturday, 1 August 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat