Shefi i Kabinetit të Agim Veliut i kundërpërgjigjet Albulena Haxhiut

Aktuale

Shefi i Kabinetit të Agim Veliut i kundërpërgjigjet Albulena Haxhiut

Nga: P.R Më: 1 gusht 2020 Në ora: 19:15
Bajram Gecaj dhe Agim Veliu

Bajram Gecaj, shefi i Kabinetit të Ministrit të Brendshëm, Agim Veliu, përmes një postimi i është kundërpërgjigjur Albulena Haxhiut, e cila gjatë ditës së sotme kërkoi përsëri dorëheqjen e Qeverisë Hoti, dhe shkuarjen ne zgjedhje të reja.

“Albulena Haxhiut e Albin Kurtit nuk mund t’u sigurojnë guximin e ballafaqimit “me thikat” e Shtëpisë së Bardhë asnjë palë zgjedhje! Zgjedhjet e fundit kanë provuar qartë se vota për LVV është votë e humbur!”, ka shkruar Gecaj, përcjellë “Bota Sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat