​Avdullah Hoti ngushëllon Smajl Latifin - Bota Sot
​Avdullah Hoti ngushëllon Smajl Latifin

Aktuale

​Avdullah Hoti ngushëllon Smajl Latifin

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 20:20
Avdullah Hoti

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka ngushëlluar kryetarin e Komunës së Rahovecit Smajl Latfi me rastin e vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e koronavirusit.

“Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës, i shpreh ngushëllimet më të thella kryetarit Latifi, familjes dhe gjithë miqve për humbjen e njeriut të tyre të shtrenjtë. Qoftë i përjetshëm kujtimi për të”, ka shkruar Hoti në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat